Yhteystiedot

 

Sihteeri-rahastonhoitaja

Olli Rauste

SOK, PL 1, 00088 S-ryhmä

p. (010) 76 82241, fax (010) 76 82245

e-mail olli.rauste@sok.fi

 

Hallitus

Puheenjohtaja

 

Hannu Kalkas

Asianajotoimisto Teperi & Co Oy, Kalevankatu 3 A, 00100 Helsinki

p. (09) 68 66 100

e-mail hannu.kalkas@teperi.co

 

 

Jäsenet

 

Pia Ek

Asianajotoimisto Castrén & Snellman 

Eteläesplanadi 14, 00130 Helsinki

p. (020) 77 65 370, fax (020) 77 61 370

e-mail pia.ek@castren.fi

 

 

 

Petri Heikkinen

Valo, Valtakunnallinen liikunta- ja urheiluorganisaatio ry, Radiokatu 20, 00240 Helsinki

p. (040) 162 5522

e-mail petri.heikkinen@valo.fi

 

 

Elias Kajander

Oy Veikkaus Ab

Karhunkierros 4, 01009 Veikkaus

e-mail elias.kajander@veikkaus.fi

 

 

 

Samuli Miettinen

Oikeustieteellinen tiedekunta, PL 4, 00014 Helsingin yliopisto

p. (09) 1912 2476

e-mail samuli.miettinen@helsinki.fi

 

 

 

Mika Palmgren

Lucia Capital, Maariankatu 6 b, 20101 Turku

p. (0400) 526 840

e-mail mika.palmgren@luciacapital.fi

 

Hilkka Salmenkylä

Asianajotoimisto Juhani Salmenkylä Ky, PL 4, 00661 Helsinki

p. (09) 7240 166, fax (09) 7248 120

e-mail hilkka.salmenkyla@salmenkyla.fi